La Samara Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Anapoima La Samara Villa Anapoima is gelegen binnen slechts 5 minuten lopen van Plaza de Mercado Anapoima en beschikt over een zonneterras met uitzicht op de tuin. Deze villa beschikt over een bubbelbad en bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Iglesia de Anapoima.
Gasten kunnen gebruikmaken van een complete keuken, evenals een eetgedeelte in deze woning. Zuid-Amerikaanse gerechten worden geserveerd bij Bruno e Y Café, dat op vrij dicht bij deze gesitueerde in Anapoima La Samara Villa ligt. Het busstation Flota San Vicente es para Girardot bevindt zich op 450 meter afstand van dit vakantiehuis en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Jacuzzi
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Bordspellen
- Speelzaal
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in La Samara Villa?
Gasten van La Samara Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast La Samara Villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is Flota San Vicente es para Girardot en deze bevindt zich op slechts 5 minuten loopafstand van La Samara Villa. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van La Samara Villa?
Gasten van La Samara Villa kunnen eten in Bruno e Y Café restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar La Samara Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij La Samara Villa. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij La Samara Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van La Samara Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.